Всеукраїнський конкурс "Шкільна бібліотека"

      2019-2020 навчальний рік

                     Педагогічний колектив ЗОШ № 12 взяв активну участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека 2020".. Надана робота за темою "Бібліотека по-новому – читання по- іншому" знайомить з системою роботи закладу по формуванню в учнів культури читача, бережного ставлення до книги, як джерела інформації та нових знань.
Ознайомитись з роботою можна на сайті закладу 

Лист ІМЗО № 22.1/10-1965 від 20.05.19 рок "Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека - 2020»"

2016-2017 навчальний рік

                 Шкільні бібліотекарі міста Марганця взяли участь у Всеукраїнському конкурсі "Шкільна бібліотека - 2017". Переможцем міського етапу Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека -2017" стала завідуюча бібліотекою Марганецької спеціалізованої школи №2 Грушко Маргарита Пилипівна. Вона подала на конкурс роботу у номінації "Бібліотека  - виховний простір навчального закладу". Ця робота  на тему " Взаємодія шкільної бібліотеки і педагогічного колективу у вихованні любові до своєї Батьківщини" стала переможцем обласного етапу конкурсу. 

Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека-2017" з методистами ДОІППОБібліотекар МСШ №2 Грушко М.П. під час нагородження у обласному Департаменті освіти

Немає коментарів:

Дописати коментар